TR EN FR
 

Çelik Dolap

 
Çelik Dolap Metal Dolaplar

Şık bir tasarıma sahip olan Çelik dolaplar aynı zamanda geniş iç hacmi ile rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Çelik dolap ofis, fabrika, spor kompleksleri, askeriye gibi bir çok alanda kullanılabilir. İstenilen ölçülerde üretilebilen çelik dolap yüksek kaliteli Elektrostatik toz boya sisteminde boyanmaktadır. Çelik dolap da istenilen renk seçeneği mevcuttur. Raflar 35 mm aralıkla her ölçüye ayarlanabilir.

Çelik dolap üretiminde, günümüzde İkitellide (İstanbul) 4000m2 kapalı alan içerisinde son teknoloji makine parkuru ve son model elektrostatik toz boya hattı ile yüksek standartlarda seri üretimini sürdürmektedir.

Günümüzde her alanda artık çelik dolap kullanım ihtiyacı arttığından , çelik dolap ların önemi daha da artmıştır. Çelik Dolap ların artısı daha sağlam bir görünüme sahip olup, istenilen ölçülerde rahatlıkla yapılabilmesidir.

Değerli eşyalarımızı çelik dolap içinde muhafaza edebileceğiniz gibi sadece sizin yönetiminizdedir. Çelik Dolap renklerini sıralamak istersek ; siyah, beyaz, gri, metalik olup arzu edildiği taktirde sipariş üzerine özel renk yapılabilir.

Çelik Dolap alırken dikkat edilmesi gereken hususları sizin için biz düşünüyor ve ona göre çelik dolap tasarımlarını yapıyoruz.

- Çelik Dolap , Sağlam ve dayanıklı olmalıdır,

- Çelik Dolap , Güvenliği ile tercih edilebilir olmalıdır (kilit ve şifre sistemi)

- Çelik Dolap Hammaddesinin kalitesi cok önemlidir

-Çelik Dolap , Ağırlığı ve Çelik Dolap garanti belgesi ve süresi içinde barındırılmalı ve kontrol edilmelidir.

- Çelik Dolap , İç hacmi ve fonksiyonelliği yani raf sistemini muntazam olmalıdır.

- Çelik Dolap satın alındığı yerin bakım ve servis hizmeti (çelik dolap açılamazsa, kilitli kalırsa) olmalıdır

Çelik Dolap Çeşitlerini sıralayacak olursak aşağıdaki gibi belirtebiliriz. Her türlü çelik dolap için bizimle ayrıca irtibata geçebilirsiniz.

- Raylı Çelik Dolap (Şık bir tasarıma sahip olan Raylı Çelik Dolaplar aynı zamanda geniş iç hacmi ile rahat bir kullanım imkanı sunuyor)

- Kapaklı Çelik Dolap (Kapaklı Çelik Dolaplarımıza dosyalarınızı, evraklarınızı, kataloglarınızı, ofislerinizde kullandığınız kalem, defter vb. eşyalarınızı koyabilirsiniz.)

- Çekmeceli Çelik Dolap (Kullanım açısında son derece ideal olan çekmeceli Çelik Dolap modern görünmüyle de tercihleriniz arasında bulnmalıdır.)

- Raflı Çelik Dolap (Modern tarzıyla öne çıkan 3 kapılı Çelik Dolap kullanım açısında daha fazla eşya saklayabilme özelliğine sahiptir.)

- 3 Kapılı Çelik Dolap (Modern tarzıyla öne çıkan 3 kapılı Çelik Dolap kullanım açısında daha fazla eşya saklayabilme özelliğine sahiptir.)

- Dosya Dolabı Çelik Dolap (İşyerlerinde arşiv oluşturan, dosyalara kolayca ulaşabilmeyi sağlayan belirli bir düzen sağlamak amacıyla kullanılan dosya dolaplarıdır.)

- Soyunma Dolabı Çelik Dolap(Soyunma dolabı içinde isteğe göre ayarlanabilen raf sistemleri ve askılıklar bulunmaktadır. Çelik Dolap Ayrıca kilitlenebilir olması soyunma dolabını özel hale getirir.)

- Evrak Dolabı Çelik Dolap(Evrak dolapları çoğunlukla ofis ve şirketlerde kullanılır. Kilitli Çelik Dolap olduğu için güvenlik açısından da önemli bir yere sahiptir.)

- Değerli Eşya Dolabı Çelik Dolap (Değerli eşyalar için hem kilitlenebilir hem de Çelik Dolap olduğu için kullanım açısından doğru bir seçimdir.)

- Büro Dolabı Çelik Dolap (Sağlamlığı ve dayanıklılığı, güvenliği, (kilit ve şifre sistemi) Hammaddesinin Ağırlığı - garanti belgesi ve süresi kalitesi ile çelik dolap çok kullanışlıdır.)

- Şifreli Çelik Dolap (Ofis ve evlerde, mücevher, nakit para, çek senet, ve değerli evrak korumaya yönelik şifreli Çelik Dolap uygun elektronik şifreli kilitleme mekanizmalı para kasasıdır)

- Kilitli Çelik Dolap (Güvenlik açısından son derece önemli olan kilitli Çelik Dolap kullanım alanları içinde önemli bir yere sahiptir.)

MİSYON

Çem- San Çelik Mobilya, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır. Ürün yelpazesi olan soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları ürünlerini hızlı bir şekilde geliştirmeye devam edecektir.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak ve soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, raylı arşiv dolapları ürün çeşitleriyle bir numara olmak Çem- San Çelik Mobilya için bir görev sayılmaktadır.

 

 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58