TR EN FR
 
Dosya Dolabı

İşyerlerinde arşiv oluşturan, dosyalara kolayca ulaşabilmeyi sağlayan belirli bir düzen sağlamak amacıyla kullanılan Dosya dolabı dır.
Dosya dolabı Çekmeceli raflı, raylı, kapaklı, menteşe kapaklı, yada benzeri tasarımlar şeklinde ihtiyaç sonucunda üretilirler. Dosya dolabı ının boyutları isteğe göre imal edilebilir.
Dosya dolabıher nevi dosyanın ve klasörün muhafazası için özellikle bürolar için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir.Dosya dolabı ofis içinde sizin ve çevrenizdekilerin işlerini çok kolaylaştıracaktır. Arşivleme sistemi ile istenmeyen kağıt vb şeyler ortadan kalkacaktır.Dosya dolabı renkleri arasında siyah, beyaz, gri ve isteğe göre özel renkler yapılabilir.  
Dosya dolabı genellikle ofis, hastane, okul ve işyerlerinde kullanılır.

Ofisinizde kullandığınız Dosya Dolabı güvenli ve kullanışlı bir şekilde ve az alan kaplayacak nitelikte tasarlanmış ve istenilen ölçüde üretilmektedir.

  • Dosya Dolabı 0.8 mm kalınlıkta ve yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir.
  • Dosya Dolabı yüksek kaliteli elektrostatik toz boya.
  • Dosya Dolabı Üst, alt ve orta olmak üzere 2 veya 3 noktadan kilitlenmektedir.
  • Dosya Dolabı Kapılar takviyeli ve 180 derece açılmaktadır.
  • Dosya Dolabı 2 anahtarlı kromajlı gömme kilit.
  • Dosya Dolabı Raflar 35 mm aralıkla her ölçüye ayarlanabilir.

OfisDosya Dolabı modelleri, dolap seçenekleri ile ilgili üretimini profesyonel olarak yapan ÇEM-SAN Çelik Mobilya, Standart Dosya Dolabı, Yeni Tip Dosya Dolabı, Gizli Manşetli Dosya Dolabı, Camlı ve Özel Dosya Dolabı olarak kategorize etmekte ve aşağıda detaylı olarak modelleri ile birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Dosya Dolabı çeşitlerimiz:

Standart Dosya Dolabı
Yeni Tip Dosya Dolabı
Gizli Menteşeli Dosya Dolabı
Camlı Dosya Dolabı
Özel Dosya Dolabı

Bu Kategorideki Tüm Ürünler
 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58