Hakkımızda / Çem-San Çelik Mobilya 

Hakkımızda


Çem- San Çelik Mobilya, imalatına 1982 yılında İstanbul - Kasımpaşa semtinde gayet mütevazi imkanlarla oluşumunun ilk adımlarını atmıştır.

Çem- San Çelik Mobilya, uzun yıllardır inşaat, hastane, üniversite, askeriye, banka, spor salonları ve diğer sektörlerde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Çem- San Çelik Mobilya, ürün yelpazesini, soyunma dolabı, dosya dolabı, klasör ve kart dolapları, kütüphane ve kitaplıkları, profil masa ve ranza grupları olarak siz müşterilerimize sunmaktadır.

Çem- San Çelik Mobilya, günümüzdeki arşivleme sorununa çözüm olarak ‘Kompakt Arşivleme' Sistemlerini getirmiştir ve tamamen kendi bünyesinde imal edip bu alanda Türkiye'nin lider firması konumuna gelmiştir. Bu da müşterilerine fiyat / kalite avantajı sağlamış ve en optimum hizmeti vermesine imkan tanımıştır.

Çem- San Çelik Mobilya, ürünlerinde çeşitlilik ve kalite, ar-ge çalışmaları, satış hızı, teknik servis desteği ve satış sonrası hizmetiyle ön plana çıkmaktadır.

Çem-San Çelik Mobilya, kurulduğu 1982 yılından itibaren sürekli yükselen bir ivme ile büyümeye devam etmekte ve 2012 Nisan ayından bu yana da kendisine ait, İstanbul Silivri’de bulunan 27.000 metrekarelik kapalı alanın 13.000 m2'sinde, en yeni teknoloji makine parkuru ve yüksek teknoloji elektrostatik toz boya hattı ile seri üretimini sürdürmektedir.

MİSYON

Çem- San Çelik Mobilya, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak, Çem- San Çelik Mobilya için bir görev sayılmaktadır.

ÇEVRE POLİTİKASI

ÇEM-SAN ÇELİK MOBİLYA olarak Çevreye Saygılı Üretim" OSC sloganıyla sürdürdüğümüz çelik mobilya üretim faaliyetlerimizde uygulamakta olduğumuz Çevre Politikamız;

  • İlgili Çevre Yasa ve Yönetmeliklerine uymak,
  • Tüm faaliyetlerimizi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi gereklerine uygun olarak düzenlemek ve bu gereklere uymak,
  • Çevreye olumsuz etkileri minimize etmek için atık oluşumunu en aza indirmek, faaliyetimiz sonucu oluşan atıkları kaynağında ayrı toplamak tekrar kullanımını ve geri dönüşümünü desteklemek
  • Çevreyi korumak ve bu prensibi tüm çalışanlarımıza kazandırmak,
  • Acil durum hallerinde dahi çevreyi korumak için prosedürler ve talimatlar oluşturmak,
  • Çalışanlarımıza, ilgili eğitimleri vererek bilinçlendirmek,
  • Üretim ve verimlilik konularında teknolojik iyileştirmeler yaparak hammadde ve enerji kullanımını azaltmak .

ÇEM-SAN; Faaliyetlerindeki önemli çevre etkenlerini belirlemeyi, tanımlamayı ve bu etkenlerle ilgili amaç, hedef ve programlar oluşturmak için kurmuş olduğu ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmeyi taahhüt eder.

Çevresel etkenlere karşı amaç ve hedeflerimiz;

  • Hava, su toprak ve gürültü kirliliğini en aza indirmek,
  • Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini en aza indirmek.