TR EN FR
 

Metal Dolaplar

 
Çelik Dolap Metal Dolaplar

Metal dolaplar tüm ürünlerinizin güvenli bir şekilde korunması için ideal bir seçimdir. Neme karşı dayanıklı olan metal dolaplar uzun yıllar kullanım için elverişlidir. Metal dolaplar her alanda kullanabileceğiniz geniş bir yelpaze ve özel ölçü seçenekleri sunar.

Metal Dosya Dolapları, Metal Soyunma Dolabı, Harita Dolabı ve Metal Öğretmen Dolabı gibi metal dolap modelleri ile ilgili çeşitli alanlar için rahatlıkla kullanabilmektedir. Metal dolaplar üreten Çem-San uzun yıllardır inşaat, hastane, üniversite, askeriye, banka, spor salonları ve diğer sektörlerde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir. (kelimelerin ilgili sayfaya linkleri verilecek.)

MİSYON

Çem- San Çelik Mobilya, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır. Ürün yelpazesi olan soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları ürünlerini hızlı bir şekilde geliştirmeye devam edecektir.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak ve soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, raylı arşiv dolapları ürün çeşitleriyle bir numara olmak Çem- San Çelik Mobilya için bir görev sayılmaktadır.

 

 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58