TR EN FR
 
Soyunma Dolabı

Fabrikalar, spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanılabilen soyunma dolabı grubumuz son derece ergonomik ve kullanışlıdır.

 • 0.8 mm kalınlıkta ve yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir.
 • Yüksek kaliteli elektrostatik toz boya.
 • Asma, anahtarlı veya kromajlı gömme kilit seçeneği.
 • Plastik veya metal askılık seçeneği.
 • Kapılardan havanlandırmalı.
 • Plastik veya metal ayak seceneği.
 • Standart rengimiz Ral 7035 (açık gri) dir.
 • İstenilen ölçüde imalat yapılır.

Soyunma Dolabı özellikleri: Soyunma Dolabı içerisindeki ayarlanabilen raf ve askılıklarla kişiye özel kullanımı ile tercih edilen bir mamüldür. Soyunma Dolabında giysilerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz ürünümüzde kilitleme özelliği de mevcuttur.Soyunma Dolabı Kullanıldığı ortamlara estetik olarak mükemmel bir uyum sağlar. Soyunma Dolabı standart renkte üretilmekte olup diğer dolap çeşitlerinde olduğu gibi özel ölçü ve renk alternatiflerine sahiptir.

Soyunma Dolabının Kullanım alanları:
Oteller, spor salonları, fabrika ve atölye personel soyunma odaları vb. Soyunma Dolabı Fabrikalar, spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanılabilir. Soyunma Dolabı grubumuz son derece ergonomik ve kullanışlıdır.

Bu Kategorideki Tüm Ürünler
 • Soyunma Dolabları 0.8 mm kalınlıkta ve yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir.
 • Soyunma Dolabları nın yapımında yüksek kaliteli elektrostatik toz boya kullanılmaktadır.
 • Soyunma Dolabları nın Asma, anahtarlı veya kromajlı gömme gibi kilit seçenekleri vardır.
 • Soyunma Dolabları nın Plastik veya metal askılık seçeneği vardır.
 • Soyunma Dolabları Kapılardan havanlandırmalıdır.
 • Soyunma Dolabları Plastik veya metal ayak secenekleri vardır.
 • Standart rengimiz Ral 7035 (açık gri) dir.
 • Soyunma dolapları istenilen ölçüde imal edilebilir.
Standart Soyunma Dolabı :

Standart soyunma dolabı ve Soyunma Dolabı çeşitleri , fabrikalarda, spor komplekslerinde ve bir çok alanda rahatça kullanabileceğiniz, şık ve konumlandırdığınız ortama uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri ile Çem-San Çelik Mobilya soyunma dolabı üretiminde kaliteli üretim sağlayan lider firmalar arasındadır.

Yamuk Tavan Soyunma Dolaplar :

Yamuk Tavan Standart Soyunma dolabı ve Soyunma Dolabı çeşitleri ,fabrikalarda,spor komplekslerinde ve bunun gibi bir çok alanda kolaylıkla kullanabileceğiniz esnek, şık ve kaliteli malzeme yapısı ile ortama uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. İçerisinde bulunan Plastik ve Metal askılık seçenekleri ve ayak seçenekleri, sizin istediğiniz ölçüde imal edilebilme lüksü ile soyunma dolabı ve Soyunma Dolabı çeşitleri Çem-San Çelik Mobilya üretiminde kaliteyi sağlayan bir anlayışla sektöründe Lider bir firmadır.

Yeni Tip Soyunma Dolabı :

Yeni Tip soyunma dolabı ve Soyunma Dolabı çeşitleri, kapılardan havalandırmalı özelliği, Plastik ve Metal ayak ve askılık seçenekleri ile Ral Gri Renk seçeneği bulunan Yeni Tip Soyunma Dolabı üretimde kaliteli malzemenin kullanıldığı ve istenilen ölçülerde imal edilme özelliği ile Çem-San Çelik Mobilya sizlere sektörde özel bir ayrıcalık tanımaktadır.

Gizli Manşetli Soyunma Dolabı :

Çem-San Çelik Mobilya tarafından kaliteli işçilik ve malzeme yapısı ile istenilen ölçüde üretilen Gizli Manşetli soyunma dolabı ve Soyunma Dolabı çeşitleri farklı renk seçenekleri ile ortama rahatlıkla uyum sağlayarak şık bir görünüm katmaktadır. Plastik ve Metal ayak ve askılık seçenekleri ve kilit seçenekleri de mevcuttur.

Özel Soyunma Dolabı :

Özel Soyunma dolabı ve Soyunma Dolabı çeşitleri, fabrikalarda,spor komplekslerinde ve bunun gibi bir çok alanda kolaylıkla kullanabileceğiniz esnek, şık ve kaliteli malzeme yapısı ile ortama uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. İçerisinde bulunan Plastik ve Metal askılık seçenekleri ve ayak seçenekleri, sizin istediğiniz ölçüde imal edilebilme lüksü ile özel Soyunma Dolabı Çem-San Çelik Mobilya üretiminde kaliteyi sağlayan bir anlayışla sektöründe Lider bir firmadır.

 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58