Hakkımızda / Çem-San Çelik Mobilya 
whatsapp
   

Hakkımızda


Çem-San Çelik Mobilya, 1982 yılında İstanbul - Kasımpaşa semtinde Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Caniklioğlu tarafından gayet mütevazi imkanlarla oluşumunun ilk adımlarını atmıştır.

Çem-San Çelik Mobilya, kurulduğu 1982 yılından itibaren sürekli yükselen bir ivme ile büyümeye devam etmektedir. 2012 Nisan ayında İstanbul Silivri’de inşa edilen 27.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında, en yeni teknoloji makine parkuru ve yıkama-kurutmalı elektrostatik toz boya hattı ile seri üretimini sürdürmektedir.

Çem-San Çelik Mobilya, 35 yıldan uzun süredir hastane, üniversite, askeriye, banka, spor salonları, özel ve kamu kurumlarının gelişen ihtiyaçlarını karşılan yenilikçi ürünler üretmektedir.

Çem-San Çelik Mobilya,raf sistemleri, kompakt arşiv sistemleri, kütüphane sistemleri, soyunma dolapları, dosya dolapları, klasör dolapları, ranza grupları, laboratuvar tezgah ve ekipmanları gibi zengin ürün yelpazesiyle siz müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Çem-San Çelik Mobilya, ürünlerinde çeşitlilik, yüksek robot teknolojisi, ar-ge çalışmaları, keşif-montaj desteği ve satış sonrası hizmetleriyle beraber yurtiçi pazarı dışında ihracaat ağını da günden güne genişleterek müşteri portföyünü artırmaktadır.

MİSYON

Çem-San Çelik Mobilya, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, ürünlerini hızlı ve zamanında teslim etmeyi, mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine her koşulda güvenilir ve yaratıcı bir çözüm ortağı olmak.

ENTEGRE SİSTEM POLİTİKASI

ÇEM-SAN Çelik Mobilya İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti., 1986 yılından bu tarafa güven ve gelişim ilkeleri doğrultunda çelik mobilya üretimi gerçekleştirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı müşterileri talepleri doğrultusunda üretim prosesleri yürütülmektedir. Müşterilerden gelebilecek, farklı taleplere cevap verecek bilgi ve teknoloji alt yapısına sahiptir. Yoğun bir rekabet ortamında şirketimizin öncü kimliği ile varlığını sürdürebilmek için, rekabeti uluslararası standartlara uygun ve kalitede gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Şirketimiz Kalite, İSG & Çevre politikasını aşağıdaki ilkeler etrafında oluşturmuş ve uygulamaya almıştır.

 • Kaliteli Hizmet
 • Etkin ve Teknolojik Çözümler Üretmek
 • Mutlu ve Memnun Müşteri Sağlamak
 • Yasalara, Mevzuatlara Tavizsiz Uymak
 • Müşterilerimizi ve Çalışanlarımızı Varlık Kaynağı Kabul Etmek
 • Kalite, İSG & Çevre Yönetim Sistemlerinin Şartlarına Uymak ve Sürekli İyileştirme Sağlamak
 • Tüm çalışanlarına ve ilgili taraflara, gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,
 • Tüm faaliyetleri kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek
 • Çevresel boyutları belirlemek çevresel etkilerin türlerini ve zararlarını tespit etmek ve sürekli güncellemek, Faaliyetlerimiz sonucunda oluşan atıkların miktarını ve doğal kaynak tüketimini azaltmak için gerekli çalışmaları yaparak, kirliliği önlemek, Geri dönüşüm imkânı olan her türlü mamu, yarı mamul ve hammaddenin yeniden kullanımını sağlayacak araştırma ve iyileştirmeleri yapmak
 • Söz konusu yaklaşım ve önceliklerimizi kamuoyu ve diğer ilgi gruplarımızla paylaşmak
 • İş kaynaklı yaralanmaları ve hastalıkları engellemek için sağlıklı ve güvenli çalışma şartlarını sağlamak,
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini hedeflerle yönetmek;
 • Tehlikeleri ortadan kaldırmak ve İSG risklerini azaltmak;
 • Çalışanların, çalışan temsilcilerinin katılımı ve çalışanlarla istişare gereklerini yerine getirmek

Şirket personelimizin bu ilkeler etrafında çalışmaları ve bilinçli hareketleri kurulan Kalite, İSG & Çevre yönetim sistemimizin etkinliği açısından son derece önem arz etmektedir.