Hakkımızda / Çem-San Çelik Mobilya 
whatsapp
   

Hakkımızda


Çem-San Çelik Mobilya, 1982 yılında İstanbul - Kasımpaşa semtinde Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Caniklioğlu tarafından gayet mütevazi imkanlarla oluşumunun ilk adımlarını atmıştır.

Çem-San Çelik Mobilya, kurulduğu 1982 yılından itibaren sürekli yükselen bir ivme ile büyümeye devam etmektedir. 2012 Nisan ayında İstanbul Silivri’de inşa edilen 27.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında, en yeni teknoloji makine parkuru ve yıkama-kurutmalı elektrostatik toz boya hattı ile seri üretimini sürdürmektedir.

Çem-San Çelik Mobilya, 35 yıldan uzun süredir hastane, üniversite, askeriye, banka, spor salonları, özel ve kamu kurumlarının gelişen ihtiyaçlarını karşılan yenilikçi ürünler üretmektedir.

Çem-San Çelik Mobilya,raf sistemleri, kompakt arşiv sistemleri, kütüphane sistemleri, soyunma dolapları, dosya dolapları, klasör dolapları, ranza grupları, laboratuvar tezgah ve ekipmanları gibi zengin ürün yelpazesiyle siz müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Çem-San Çelik Mobilya, ürünlerinde çeşitlilik, yüksek robot teknolojisi, ar-ge çalışmaları, keşif-montaj desteği ve satış sonrası hizmetleriyle beraber yurtiçi pazarı dışında ihracaat ağını da günden güne genişleterek müşteri portföyünü artırmaktadır.

MİSYON

Çem-San Çelik Mobilya, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, ürünlerini hızlı ve zamanında teslim etmeyi, mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine her koşulda güvenilir ve yaratıcı bir çözüm ortağı olmak.

ÇEVRE POLİTİKASI

Çem-San Çelik Mobilya olarak Çevreye Saygılı Üretim" sloganıyla sürdürdüğümüz çelik mobilya üretim faaliyetlerimizde uygulamakta olduğumuz Çevre Politikamız;

  • İlgili Çevre Yasa ve Yönetmeliklerine uymak,
  • Tüm faaliyetlerimizi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi gereklerine uygun olarak düzenlemek ve bu gereklere uymak,
  • Çevreye olumsuz etkileri minimize etmek için atık oluşumunu en aza indirmek, faaliyetimiz sonucu oluşan atıkları kaynağında ayrı toplamak tekrar kullanımını ve geri dönüşümünü desteklemek
  • Çevreyi korumak ve bu prensibi tüm çalışanlarımıza kazandırmak,
  • Acil durum hallerinde dahi çevreyi korumak için prosedürler ve talimatlar oluşturmak,
  • Çalışanlarımıza, ilgili eğitimleri vererek bilinçlendirmek,
  • Üretim ve verimlilik konularında teknolojik iyileştirmeler yaparak hammadde ve enerji kullanımını azaltmak .

Çem-San Çelik Mobilya; Faaliyetlerindeki önemli çevre etkenlerini belirlemeyi, tanımlamayı ve bu etkenlerle ilgili amaç, hedef ve programlar oluşturmak için kurmuş olduğu ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmeyi taahhüt eder.

Çevresel etkenlere karşı amaç ve hedeflerimiz;

  • Hava, su toprak ve gürültü kirliliğini en aza indirmek,
  • Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini en aza indirmek.